גיבוש אסטרטגיה עסקית חכמה

גיבוש אסטרטגיה עסקית חכמה

אסטרטגיה עסקיתעסק צריך שלושה מאפיינים חשובים כדי לפרוח: תודעה בין אישית גבוהה, שיווק נכון, ואסטרטגיה. אסטרטגיה עסקית היא מאפיין שאנשים נוטים להזניח, ולכן הרבה עסקים נופלים וקורסים. אז מהי אסטרטגיה נכונה ויעילה ליישום בעסק שלך? תן למומחי TRSolutions להסביר לך.

הגדרת אסטרטגיה עסקית נכונה

כל עסק, מהזעיר ביותר ועד לגדול ביותר, צריך לגבש לעצמו אסטרטגיה עסקית שתתאים לו, על פי מדדי תקציב, תפוצה, ויעדים. לכן חשוב מאוד קודם כל להגדיר את העסק. כלומר, לבחור תחומי פעילות לעסק, ורק אז לרכז את המהלכים האסטרטגיים של הפעילויות בתחומים אלו. היכולת להבחין בין מגוון המוצרים או השירותים הקיימים בעסק, ולהגדיר את שוק הלקוחות הנכון, היא יכולת שנקנית בתהליך למידה רב שנים, וכדי ליצור עתיד מזהיר לעסק צריך להסתכל גם אחורה וללמוד מכל מה שקרה עד היום. 

פה זה נהיה מעניין...

אבל כמובן, כל זה ברור ופשוט. מה שמעניין יותר זה המודלים הקיימים לניתוח עסק ולבניית אסטרטגיה נכונה. קביעה נכונה של אסטרטגיה צריכה לקחת בחשבון כמה מרכיבים חשובים. בראשונה, את החזון של העסק ואת היעדים שלו. הרעיון הוא לקלוע אל הדרך שהעסק ייעד לו, מבלי להתוות לו דרך חדשה. דבר שני שיש לבדוק הוא מהי הדרך שבה העסק מאפשר לחזון של עצמו להתקיים. פה לפעמים יש התגמשות, כי לעתים נראה לנו שאנחנו יודעים מהי הדרך הטובה ביותר, כאשר מישהו אחר יכול בקלות לפתוח לנו דלתות למקום חדש. ובדיוק בשביל זה יש יועצים מקצועיים.

מטרות קטנות

זה אולי נשמע מייאש או מסובך מידי, אבל למעשה כל אחד מאיתנו עובר את התהליך הזה, של בניית מהלכים אסטרטגיים, ולא רק אסטרטגיה עסקית. מטרות שאנחנו מציבים לעצמו בחיים, דרך עולם הערכים שלנו, הן שמתוות לנו את הדרך הכי נכונה ומתאימה לנו ללכת בה. לכן חשוב לנעוץ את היעד על לוח השעם, ולרוץ עם מטרות קטנות בכל רגע נתון, בעסק כמו בחיי. כל הצלחה עסקית מתחילה בצעד קטן של ייעוץ עסקי מקצועי.צעד קטן לעסק, צעד גדול להצלחה שלך.

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x