המדריך לתכנון אסטרטגי ובניית תוכנית שיווקית

המדריך לתכנון אסטרטגי ובניית תוכנית שיווקית

מרגישים שהעסק זקוק לזריקת אנרגיה? מעוניינים להרחיב את קהל הלקוחות שלכם? לשווק את השירותים או המוצרים לקהל יעד חדש? שרויים בתחושה שהפוטנציאל של בית העסק אינו מנוצל כהלכה? מעוניינים להגדיל את הרווחים? ייעוץ שיווקי ובניית תוכנית שיווקית על ידי המקצוענים בתחום מהווים את הפתרון שיכול להפוך את הפוטנציאל והרצון לכדי מציאות קיימת.

 

המומחים מבית חברת TR SOLUTIONS, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום ברשימת החברות הייעוץ עסקי והשיווקי, מסבירים ששיווק בית עסק אינו משימה פשוטה, והוא דורש תכנון מדוקדק שמכוון אל יעדים, ולעתים גם המקצוענים ביותר עשויים לתהות מהיכן מתחילים, קל וחומר כשהדבר נוגע לעסקים קטנים ובינוניים, שעבורם יכול הייעוץ השיווקי להיות ההבדל שבין דשדוש במקום בסביבה של מתחרים גדולים, לבין הפיכה למתחרה ראוי.

בניית תוכנית שיווקית התפורה בדיוק למידותיו ותרבותו הארגונית של בית העסק

מבית TR SOLUTIONS המספקת ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים, מציינים ששיווק מפה לאוזן ושימוש בשיטות המסורתיות של פליירים, מגנטים, פרסום בעיתונות הכתובה ו\או בערוצי השיווק השונים עבדו בעבר מצוין, אולם במרוצת השנים התפתח התחום אל עבר פלטפורמות חדשות ומאתגרות.

 

ההתפתחות הטכנולוגית המואצת מחייבת את העוסקים בתחום להיות עם יד על הדופק ולעשות שימוש במגוון הכלים המעשיים והיצירתיים שקיימים כיום לבניית תכנית שיווקית התפורה בדיוק למידותיו של בית העסק ומאפשרת לו ליצור יתרון על פני המתחרים בענף.

 

בניית תכנית שיווקית כוללת בתוכה מספר רב של אלמנטים שבהם יש להתחשב, כשבשלבים הראשונים נדרשת הגדרת חזונו העסקי של בית העסק, ולפיו להתוות ולכוון את הדרכים והאסטרטגיה שבהן נכון לעשות שימוש כדי לממש את החזון.

ניתוח דוחות פיננסים ומעקב אחר ארגוניים מתחרים

בניית תכנית שיווקית כוללת בתוכה, בין היתר, זיהוי של איומים והזדמנויות עסקיות בשווקים הרלוונטיים, כמו לדוגמה מעקב אחר מתחרים מתוך שאיפה להקדימם באיתור האפשרויות לשדרוג המוצר או השירות ללקוח, שימוש בטכנולוגיות מדיה אפקטיביות, מיתוג נכון ויעיל של העסק במטרה לבדל אותו משאר המתחרים בענף, פנייה לערוצי שיווק עדכניים וחדשניים וכן הלאה.

 

התכנית השיווקית דורשת ניתוח דוחות פיננסים ומעקב אחר ארגוניים מתחרים, ניתוח מגמות כלכליות וחברתיות בענף, סקרי צרכנים איכותניים וכמותניים, תצפיות אחר קבוצות מיקוד וכדומה. מבית TR SOLUTIONS מסכמים שייעוץ השיווקי נועד להעניק כלים אפקטיביים המותאמים אישית למידותיו, צרכיו, תרבותו הארגונית ומאפייניו הייחודיים של בית העסק, וללוותו בתחומים שבהם השיפור הנו קריטי להשגת היעדים.

 

בניית תוכנית שיווקית | TRsolutions

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x