יועץ לעסקים - הפרטנר שלך להצלחה

יועץ לעסקים - הפרטנר שלך להצלחה

ככל שהעסק שלכם קטן או חדש יותר, גדלה כמות הסיכונים העומדת בפניכם וכך גם הסיכוי לסגירת העסק. את הסטטיסטיקה העגומה הזו, מכירים עשרות אלפי עסקים קטנים בני פחות משלוש שנים, אשר נסגרו בעשור האחרון.

סביר להניח, כי, כאשר חלמתם על הקמת עסק, אף אחד לא באמת סיפר לכם במה זה כרוך, אף אחד לא סיפר לכם כמה ייאוש וחוסר אונים תחושו כאשר תיאלצו להתחנן לקבלת צ'ק עבור עבודה שביצעתם לפני שלושה חודשים, כשאתם יודעים שהצ'ק הזה הוא הדרך היחידה להציל את העסק שלכם מקריסה, אבל הפקידה מנפנפת אתכם, ועקבותיו של הבוס שהזמין מכם את העבודה "נעלמו"... אף אחד לא סיפר לכם גם עד כמה בודדים ואובדי עצות תחושו במאבק היומיומי מול מתחרים גדולים.

העניין הוא, שאתם לא באמת לבד, אלה הם בדיוק המקומות בהם אתם זקוקים לשירותיו של יועץ לעסקים, ורצוי יועץ המתמחה בעסקים קטנים, כמו trsolution, למשל. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים יכול למנוע מכם הרבה מהצרות אליהן אתם עלולים להיקלע, ואפילו, לסייע לכם, על ידי גיבוש תוכנית אסטרטגית, להיחלץ מצרות בהם אתם כבר שקועים.

מהם תחומי התמחותו של יועץ לעסקים?

מאחר ולעסקים שונים ישנם צרכים שונים, ייעוץ עסקי הינו שם כולל לתחומי התמחות רבים. ישנם יועצים עסקיים הממוקדים בפן הפיננסי של העסק, יועצים אחרים יסייעו לכם לגבש אסטרטגיה עסקית נכונה (כולל מיקוד החזון), ואילו יועצים מסוג אחר יסייעו לכם במתן עצות בבניה נכונה של העסק מהאספקט הניהולי שלו. כל אחד מהתחומים הללו, ומעוד תחומים נוספים הנדרשים לעסקים הקטנים, נכלל תחת אותה מטריה רחבה המכונה ייעוץ לעסקים קטנים.

מתי וכיצד בוחרים יועץ לעסק?

לכל עסק קטן ישנן חוזקות וחולשות משלו, אשר אמורות להיות ידועות לכם, בעלי העסק. אותם תחומים בהם אתם חשים כי העסק שלכם לוקה בחסר, הם בדיוק אותן נקודות כשל, אשר עלולות להביא עימן את הסיכונים האורבים לו. לכן, חשוב למצוא יועץ לעסקים המתמחה בטיפול בעסקים קטנים, ושהתחום המקצועי שלו הינו התחום החלש שלכם. מבחינה אסטרטגית, רצוי לעשות זאת בשלב מוקדם ככל האפשר, הרבה בטרם אותן נקודות כשל פוטנציאליות הופכות לבעיה קיימת.

 

יועץ לעסקים | TRsolutions

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x