ייעוץ להקמת עסק

ייעוץ להקמת עסק

"להתכונן, לתכנן, להתייעץ, להתחיל לרוץ ולנצח... אנחנו אתכם עד הניצחון"

שלב הקמת העסק הינו הצעד הראשון ביציאה לעצמאות תעסוקתית וכלכלית. שלב זה טומן בחובו מרכיבים ומכשולים רבים החל מגיבוש הרעיון הראשוני, בחינת אלטרנטיבות, בדיקת כדאיות עסקית וכלכלית ועד לשלבי התכנון והביצוע. תנו למומחים שלנו לסייע בשלבים אלה על מנת להימנע ככל שניתן מטעויות נפוצות... 

 

אנו ממליצים לפני הקמת העסק לבצע מספר פעולות נדרשות אשר ימקדו אתכם וימנעו הוצאות כספיות מיותרות בעתיד.

 

מיקוד עסקי וגיבוש הרעיון
יזמים רבים מתלבטים לרוב בין מספר חלופות עסקיות או בין מספר תחומים בהם רוצים לעסוק ולהקים עסק. ככל שיהיה מיקוד והכיוון העסקי יהיה ברור נחסוך זמן וכסף מיותרים. קודם כל דעו לאן אתם רצים ומהו היעד אליו אתם רצים. לאחר תדעו מהו כיוונכם תוכלו לתכנן את הנתיב הטוב ביותר עבורכם להגעה אל היעד. הנתיב הבטוח ביותר, המהיר ביותר והטוב עבורכם! כיצד עושים זאת? נשמח לסייע במיקוד זה על ידי היועצים שלנו.

 

בדיקת כדאיות עסקית וכלכלית
לכל אחד מאיתנו ישנו חלום. לפתח את המוצר הבא, לייבא מוצר לילדים שעוד אין דומה לו בארץ, להקים בית קפה בקונספט ייחודי ועוד. אך לא תמיד כל מיזם בעל היתכנות כלכלית ועסקית. כל מיזם/עסק חדש מתחיל מרגש כלשהו שמתחולל בליבו של היזם, חלום, שאיפה, חזון, מוטיבציה, רצון להצלחה, פחד ועוד. 
תזכרו אל תהיו מאוהבים בבייבי (ברעיון/מיזם) שלכם! מומלץ מאוד לבחון כל מיזם בעיניים אובייקטיביות ולבצע ניתוק מוחלט מהרגש ולהתמקד בכדאיות ובמספרים. ככל שנדע לעשות כן כך ייטב. בדיקת כדאיות עסקית וכלכלית הינה מרכיב מהותי וחשוב בשלבים ראשוניים של בחינת המיזם אותו רוצים להקים. בבדיקה זו נבחן את פוטנציאל העסקי, נבחן את השוק, נבצע בחינה כלכלית להוצאות ולהכנסות הצפויות ונבחן את יכולות המימון וגיוס ההשקעות הדרושות.
תמונה של מנורהנדרשים לבחון כדאיות עסקית? נשמח לסייע לכם בשלב ראשוני זה.

 

הכנת תוכנית עסקית
מדוע צריכים תוכנית עסקית? תכנית עסקית היא הבסיס התכנוני של כל מיזם עסקי. הן בשלבי ההקמה לה חשיבות תכנונית והן לעסקים קיימים הרוצים להתרחב ולהתפתח לשווקים חדשים ו/או ככלי עבודה שונים על פי הצורך בין היתר:

 • ככלי תכנוני להמשך פיתוח וניהול העסק או המיזם ויישום בפועל את המתכונן
 • גיוס מימון והלוואה מקרנות מדינה או קרנות אחרות.
 • הצגה בפני משקיעים פוטנציאלים במיזם או בעסק.
 • הכנסת שותפים למיזם/עסק.
 • גיוס אשראי בנקאי

מרכיבי היסוד של תוכנית עסקית: 

 • תמצית מנהלים
 • תיאור היזמים/השותפים/בעלי העסק
 • פרופיל המיזם/העסק: מהו הצורך, החזון והמטרות העסקיות
 • תיאור המוצר /השירות
 • תאור השוק/הענף תוך התייחסות לייחודיות המוצר ביחס לשוק
 • תוכנית שיווק ותקציב שיווקי ליישומה בפועל
 • תוכנית פיננסית לרבות תחזיות החזר ההשקעה, נקודת האיזון, מקורות מימון.

זכרו! אין די בהכנת תוכנית עסקית לבדה. נדרש תהליך מקיף של יישומה ומדידתה על מנת שתוכל להיות אפקטיבית ככל שניתן כמתואר בתרשים להלן:

ייעוץ להקמת עסק

נדרשים להכין תוכנית עסקית? פנו אלינו ונסייע באפיון הצורך והתאמת התוכנית למיזם שלכם

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x