ייעוץ לעסקים קטנים– עתיד העסק שלך בידיך

ייעוץ לעסקים קטנים– עתיד העסק שלך בידיך

ייעוץ לעסקים קטנים– עתיד העסק שלך בידיךייעוץ לעסקים קטנים הוא כלי נהדר לכל בעל עסק שרוצה לקדם ולמקסם את ביצועי העסק שלו, אם מדובר בהגדלת המכירות, תכנון אסטרטגיה או התייעלות תפעולית. חברת TRSolutions מציעה ליווי מלא וייעוץ לעסקים בכל שלבי התהליך החל מבניית תכנית, ייעול הניהול הפיננסי ועד לייעוץ בניהול העסק על תחומיו השונים.

בשביל מה אני צריך את זה?

הקמת את העסק שלך מתוך חזון, מתוך אמונה שיש לך משהו ייחודי לתת לעולם, מתוך התלהבות ורצון חזק להצליח. ואכן אלו מרכיבים חשובים ביותר בהצלחה שלך. עם זאת, לעיתים כמו בכל תחום בחיים חסר לנו מבט מהצד של איש מקצוע, בעל ניסיון, שראה וליווה אלפי עסקים להצלחה, מכיר את הדקויות ואת הסודות הקטנים שיגרמו לכל עסק לעבוד ולהצליח. בנוסף, לרוב מנהל העסק עסוק רוב זמנו בעבודה השוטפת – ייצור, ניהול חשבונות, קבלת פניות, שירות לקוחות, תשלום לספקים ועוד. במצב כזה גורם חיצוני שיבוא ויסתכל על כל התמונה המלאה הוא מן ההכרח. שימוש בניסיונם של אחרים ובידע שלהם הוא אחד המינופים הכי חשובים שתוכל לעשות בעסק שלך ולכן חשוב לדעת ולבחור נכון ייעוץ לעסקים קטנים.

מה זה כולל?

בדרך כלל תהליך הייעוץ והליווי כולל מספר שלבים ועליו לכסות את התחומים העיקריים בעבודת וניהול העסק שלך. אלו שני התחומים העיקריים עליהם חשוב לעבוד בראש ובראשונה:

ייעוץ לעסקים קטנים: ייעוץ בניהול העסק

ניהול יעיל הוא הצעד הראשון לעסק מוצלח ומרוויח. איך לא לשקוע בביצה של ניהול שוטף ללא זמן להסתכל קדימה? כיצד לייעל את התהליכים הארגוניים בעסק? כיצד לנהל נכון ובאפקטיביות את כוח האדם בעסק? כיצד לתעדף ולנהל לוחות זמנים של פרויקטים? 

ייעוץ בתכנון פיננסי

בסופו של דבר מעבר לחזון מטרתך כבעל עסק היא להתפרנס מהעסק שלך. בעלי עסקים רבים נתקלים בקשיים דווקא בתחום הקריטי הזה, הן מחוסר זמן והתעסקות מרובה בשוטף, והן מחוסר ידע או פחד להכנס לנושא הפיננסי. בתחום זה חשוב לקבל כלים לתכנון וניהול תזרים מזומנים, בניית תקציב לעסק שלך ובקרה על התקציב וכן להבין האם התמחור על המוצרים והשירותים שאנו נותנים הוא אכן אופטימלי ומשרת את המטרות והיעדים של העסק שלנו.
 

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x