ייעוץ עסקי לעסקים קטנים: המפתח שלכם להצלחה

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים: המפתח שלכם להצלחה

ייעוץ שיווקי לעסקים קטניםהרבה בעלי עסקים קטנים נמנעים מלהשקיע בשירותי ייעוץ  שיווקי לעסקים קטנים מתוך רצון חסוך במעט המשאבים שיש להם, אבל ייעוץ מקצועי, בדיוק כמו שיווק, הוא חלק מהדרך הבטוחה לההצלחה ולא מומלץ להימנע ממנו. ב- TR SOLUTIONS ראינו הרבה פעמים את ההבדל בין שני עסקים כמעט זהים שהתחילו את הדרך שלהם ביחד. מי שעבד איתנו וקיבל שירותי ייעוץ המריא, ומי שהחליט לחסוך ולוותר על הייעוץ, ובכן, רוב העסקים הללו הצטרפו לסטטיסטיקה העגומה של העסקים הנסגרים תוך 2-5 שנים.

 

למה עסקים קטנים זקוקים לייעוץ?

בעלי עסקים קטנים הם לרוב בעלי מקצוע מעולים במקצוע שלהם אבל אין להם שום ידע על התנהלות עסקית נכונה, פיתוח עסקי, שיווק, תכנון לטווח ארוך ועוד, ואז, כאמור, הם מצטרפים לסטטיסטיקה.את הסטטיסטיקה אנחנו שונאים, אתם יודעים למה? כי אנחנו יודעים שאפשר היה למנוע מהעסקים האלה להיסגר, ואפילו לשגשג, אם הם רק היו נעזרים ביועצים מקצועיים בתחומים בהם אין להם ידע. לפעמים הרצון לחסוך בהוצאות, יחד עם חוסר ההבנה במה חשוב להשקיע ועד כמה זה חשוב, הם הגורמים הישירים לכשלון של עסק.

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים: תכנון ארוך טווח

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים יכול להיות מורכב מכל מיני תחומים, כאמור, אך שני התחומים החשובים ביותר הם ייעוץ עסקי וייעוץ שיווקי. גם אם לבעל העסק יש חזון ברור לאן הוא רוצה להגיע, ובוודאי שאם אין לו כזה, היועץ העסקי הוא זה שיבנה את התוכנית הנכונה שתביא את בעל העסק להגשמת החזון. הבעיה של רוב בעלי העסקים היא שהם פועלים ללא תכנון ארוך טווח, מה שגורם להם להיות לאמודעים לטעויות שהם עושים, והם עושים.

 

ייעוץ שיווקי

התחום ההכרחי השני בתחום של ייעוץ לעסקים קטנים הוא, כאמור, שיווק. אחת הטעויות הנפוצות היא לוותר על ייעוץ שיווקי או על שיווק בכלל ברגע שמרגישים שחסר כסף, וכל יועץ שיווק או יועץ מכירות מכירות יגיד לכם  שמדובר בטעות חמורה. השיווק הוא מה שמביא להכנסות, ובלעדיו העסק יגווע. הייעוץ השיווקי הוא זה שיכוון אתכם לשיווק הנכון, במקום הנכון, וכשתשלבו אותו עם ייעוץ עסקי,תדעו גם בדיוק כמה נכון להשקיע ואיך להצליח

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x