מדוע ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים חשוב לכל עסק

מדוע ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים חשוב לכל עסק

הגשמתם חלום ופתחתם עסק. כל הכבוד. באמת. אנחנו יודעים שזה לא היה קל. הביורוקרטיה המתישה, האנשים שלא מאמינים בדרך ובחלום שלכם ומכשולים אחרים. אבל עשיתם את זה בכל זאת.מזמן. הזמן והעבודה השוחקת והאינטנסיבית מתחילה לתת אותותיה.עכשיו אתם צריכים זריקת רענון. אבל מאיפה? כל מה שאתם אתם צריכים זהייעוץ שיווקי לעסקים קטנים.

 

למה ייעוץ שיווקי?

ייעוץ שיווקי לעסקים קטניםחברת trsolutiins מסייעת ומייעצת בנושאי שיווק וחדירה לשווקים חדשים. זו המומחיות שלנו. ואנחנו יודעים להגיד לכם שאתם זקוקים לאדם מקצועי שינתח בצורה מקיפה ומעמיקה את הצרכים של העסק ואת קהל היעד שלו, בכדי לייצר פעילות שיווקית יעילה ומותאמת אישית. הנתונים לא משקרים. בסביבות 70% מהעסקים הקטנים והבינוניים בישראל נכשלים ונסגרים כבר בשנתיים הראשונות לפעילותם. וזה בעיקר בגלל שיווק לא נכון. אתם אולי מאמינים ששיווק מפה לאוזן עובד מצוין, אבל זה לא מספיק בשביל לבנות תשתית שיווקית ומאגר לקוחות מספק לעסק.

 

לקפוץ למים

גיבוש תכנית שיווקית הוא אחד התהליכים החשובים ביותר לכל עסק לשם יצירת שגשוג עסקי, ועדיין לרוב העסקים הקטנים והבינוניים אין תכנית שיווק מסודרת, ואין אדם שתפקידו מנהל שיווק. תכנית שיווק מתוכננת ומסודרתתזרים אליכם לקוחות פוטנציאלים באופן קבוע, וכדי לבנות תוכנית כזו צריך להיעזר במומחה בתחום של ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים​. באמצעות התכנית השיווקית יוכל העסק לנוע בכיוון הרצוי ולהפסיק לבזבז משאבים יקרים על ניסיונות שיווקים לא ממוקדים ולא אפקטיביים. במסגרת הייעוץ שמים דגש רב על בניית מוניטין, מיתוג, בידול ושיפור התדמית של העסק, בין אם מדובר בעסק חדש ובין אם מדובר על עסק קיים.

 

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים: ועכשיו מה?

למעשה, אחרי בניית התוכנית השיווקית העבודה רק מתחילה, מה שיוצר עוד עומס על בעלי העסקים שמתקשים בביצוע ויישום מהלכי השיווק השונים. אז כיצד נביא לכדי ביצוע את התכניות השונות? בחברת trsolutiins יש מחלקת השיווק שמלווה את ביצוע התכניות שנהגו בתהליך של ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים בפועל. אם זה  בליווי בניית האתר, נוכחות ברשתות החברתיות,  בכתיבת בלוגים, יצירת מועדון לקוחות, ובשורה התחתונה ביצוע וליווי התוכנית הלכה למעשה. וזה כל מה שצריך כדי להצליח.

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x