מה צריך לעשות כדי לפתוח עסק?

מה צריך לעשות כדי לפתוח עסק?

מה צריך לעשות כדי לפתוח עסק?גם אתם תמיד חולמים בהקיץ איך אתם הבוס הגדול של עצמכם, עושים מה שאתם טובים בו וגם מרוויחים על זה כסף? גם אתם תמיד חלמתם להפסיק לעשות מה שאחרים אומרים לכם ולעשות הכל בעצמכם? תמיד חלמתם לפתוח עסק משלכם ולהפסיק להיות משועבדים לבוס וללוחות זמנים שהם לא שלכם? ובכן, אם יש לכם רעיון ורצון – הגיע הזמן לפתוח עסק!

יש הרבה מאוד צעדים, דרכים, משעולים ומבוכים שצריך לעבור בדרך להקמת העסק ואנו כאן כדי לייעץ לכם במבוכים בדרך להגשמת החלום שלכם.

אבל מה צריך לעשות עכשיו?

כדאי קודם כל לדעת שזו עבודה קשה, ולא כל עסק קטן ומצליח הופך לאימפרייה כמו "פייסבוק" או "גוגל" תוך יום-יומיים. הסיכוי להצליח עם עסק קטן בחמש השנים לקיומו הוא נמוך, וההחלטה הזאת היא צעד מסוכן, הימור אם תרצו – אבל אם לא מהמרים בגדול, לא זוכים בגדול ורק "משוגעים" אמיתים זוכים להצלחה גדולה. בכל זאת, לא כדאי להמר בתחילה על כל הקופה, אלא לעשות את הצעדים לאט לאט ובחוכמה – אם אתם לא במצב של "הכל או כלום" כדאי שתשמרו על מקום עבודתכם ובמקביל תשקיעו בעסק החדש שלכם. אמנם זו "עבודה כפולה" אבל כך לא תסכנו את כל חסכונותיכם ולא תגיעו למצב שנשארתם בידיים ריקות.

מעבר לכך, חשוב לציין, כי יש לוודא עם המעסיק שלכם את המצב וכן, להתנהל מול רשויות המס באשר למצב הכפול שלכם ולדאוג לכל החשבונות בצורה מסודרת ואחראית – שזה השלב הראשון לפתיחת עסק מצליח.

 

התכנית העסקית שלך

בשביל לפתוח עסק דרוש פרט עליו מעט, על מנת שנוכל לפתח אותו, לא כך? לדבר הזה קוראים "תכנית עסקית" ובעיקרון זה אומר להגדיר את העסק ואת הפעילות שלו, לזהות נקודות חוזקה וחולשה שיכולות להשפיע על ההתנהלות ועל הפעילות של העסק ובעיקר – ליצור מסגרת עבודה יעילה שתסייע להעלות את סיכויי ההצלחה של העסק שלכם. 

 

משקיעים עבורך

אחרי שסידרתם עצמכם "תכנית עסקית" הגיע הזמן למצוא אנשים שרוצים לעזור לכם להגשים אותה, או במילים אחרות – הגיע הזמן למצוא משקיעים לעסק שלכם. בין אם זה הבנקים השונים, שמצד אחד מוכנים לסייע לעסקים קטנים אך מצד שני, מעדיפים להשקיע את כספם ב"הימור מושכל". כמו כן, ניתן לפנות למספר גורמים נוספים כמוהקרן לעסקים קטנים ובינוניים או קרנות ייחודיות המיועדות לעסקים קטנים המציעים תנאים נוחים יותר מהבנקים. 

בכל מקרה, כדאי להתחיל בצורה מסודרת וברורה, אשר לוקחת בחשבון את כל היתרונות והחסרונות ושוקלת את הסיכונים השונים שעלולים להופיע בדרך לעסק מצליח. 

 

אז מה צריך לעשות כדי לפתוח עסק? לחשוב ולתכנן, בענק. 

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x