מי צריך ייעוץ עסקי לעסקים?

מי צריך ייעוץ עסקי לעסקים?

מי צריך ייעוץ עסקי לעסקים? כולם למען האמת. אצל חברות ענק יש מחלקות שלמות שמתעסקות בכל האספקטים של מחקר, פיתוח, קידום, שיווק, מחקר, אסטרטגיה, פיננסים ועוד, אבל עסקים קטנים ובינוניים, שלא מחזיקים מיליונים בעו"ש ואין להם מצבת כוח אדם בלתי מוגבלת, צריכים לגשת לפחות פעם אחת לקבל יעוץ עסקי לעסקים. חברת trsolutions מתמחה במתן יעוץ עסקי בכל התחומים הרלוונטיים, החל מבחינת כדאיות עסקית וכתיבת תוכנית עסקית, פיתוח אסטרטגי ושיווק ועד ליווי לעסקים בארץ ובחו"ל.

 

ייעוץ עסקי לעסקיםלהתרסק בכוחות עצמכם

בעלי עסקים ומנכ"לים נדרשים יום יום להתמודד עם כמות עצומה של לחץ. עניינים יומיומיים כמו ניהול חשבונות, שיווק, תלונות של עובדים ולקוחות, תשלום ספקים, תשלום משכורות ועוד. לעתים קרובות חוסר ידע או מיומנות בתחום מסוים גורמים לעיכוב בהתפתחות העסק. בפעמים אחרות יכול להיווצר מצב של עומס ותפקוד לקוי עקב מחסור בכוח אדם או לחץ, מה שיכול להוביל לקבלת החלטות שגויה או פשוט "עיוורון" לפתרון הנכון.

 

ייעוץ עסקי לעסקים: בעסקים כמו בכביש

תבונה היא היכולת לפתור ביעילות בעיות שדורשות חשיבה והיא יכולת נרכשת. אפילו אם נולדתם הכי חכמים בעולם, לא בטוח שתדעו לפתור את כל הבעיות בהן תיתקלו בתור בעלי עסקים או מנכ"לים. החכמה היא לדעת לבקש עזרה כשצריך, לפני שיהיה מאוחר, כדי שלא תגיעו למצב שלקוח חדש חמק מכם וסגר הזמנה ענקית אצל מתחרה או לקוח ותיק עזב בגלל פרסום אגרסיבי של שחקן חדש בשוק.

 

ההבדל בין עסק טוב לעסק מצוין

לפעמים כל ההבדל בין עסק טוב לעסק מצוין הוא ייעוץ עסקי לעסקים. לפעמים, כל מה שעסק צריך כדי להפוך למשגשג הוא נקודת ראיה מקצועית של מישהו מבחוץ, שייראה את התמונה המלאה באמצעים מקצועיים בלתי תלויים, יכוון וידייק את העסק, ילך בצד העסק יד ביד, יכוון ויזניק אותו למעלה.

 

להיות ביתרון

על כיסו של כל לקוח מתחרים עסקים רבים. ייעוץ עסקי לעסקים יסייע בבניית אסטרטגיות פעולה נכונות על מנת למצות את הפוטנציאל המלא של העסק ולהישאר איתן אל מול התחרות הרבה שהשוק החופשי מייצר. אנחנו מזמינים אתכם לפגישה עם היועצים המנוסים  שלנו בתחומי הניהול, הפיננסים, השיווק והפיתוח העסקי.

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x