פיתוח עסקי בחברות ייעוץ עסקי

פיתוח עסקי בחברות ייעוץ עסקי

מספרים על יזם ידוע ומצליח בעמק הסיליקון, שהשיג את אחדהתפקידים הראשונים שלו כשיזם פגישה בשם החברה שעדיין לא התקבל לעבוד בה, סגר בשמה את העסקה, ואז הגיע אליה עם העסקה הסגורה וקיבל את התפקיד. בTRSolutionsאנו, כאחת מחברות ייעוץ עסקי המובילות, יודעים שהסיפור הזה, שתמיד מעלה חיוך, יכול ללמד משהו על התחום שנקרא פיתוח עסקי ועל היכולות שהוא מצריך: יוזמה, אסרטיביות, יכולות בינאישיות יוצאות דופן, ואולי מעל הכול יצירתיות הסוללת דרכי פעולה בלתי שגרתיות ובלתי צפויות שמובילות להצלחה.

מהו פיתוח עסקי?

פיתוח עסקיהוא התחום שמוביל לצמיחתו של העסק בדרכים מקוריות שאינן נמצאות בתוך המסלול הרגיל של מחלקות השיווק והמכירות של אותו עסק. תהליך זה מתרחש על ידי רקימת שיתופי פעולה מיוחדים, הנעת יוזמות עסקיות חדשות,וכל זאת תוך קריאה נכונה ויצירתית של התמונה המביאהלאיתור ההזדמנויות החדשות.

מה נדרש ממנהל פיתוח עסקי?

חברות ייעוץ עסקיהנעה

מנהל פיתוח עסקי נדרש ליכולת הנעה מתמדת, עליו להיות כל הזמן עם היד על הדופק מכוון לקרוא את השוק, להבין לעומק את צרכי הלקוחות המשתנים ואת היצע המוצרים הקיים בשוק, ולדעת לזהות את חלונות ההזדמנויות המקוריים אשר נקרים על הדרך.
 

תקשורתיות מעולה

מנהל הפיתוח העסקי חייב להיות אדם בעל יכולות תקשורת בינאישית מעולות, שיודע לרקום קשרים טובים שמחזיקים לאורך זמן ומובילים לשיתופי פעולה ולעבודה משותפת.
 

השקעה ואורך נשימה

אדם שמסוגל להביט אל הטווח הרחוק, ולעבוד לטווח הרחוק מתוך אורך נשימה, סבלנות והשקעה יומיומית. אדם שיודע לשלב בין יעדי החברה ובין קריאת השוק, ולהבין מתוך כך מה יביא את החברה ליעדיה כמו למשל פיתוח מוצרים חדשים, כניסה לשווקים חדשים וכן הלאה.
 

חברות ייעוץ עסקי: לחשוב מחוץ לקופסה

אמנם ביטוי זה נטחן עד דק והיום כולם מוזמנים לחשוב מחוץ לקופסה, לנהוג מחוץ לקופסה ועוד, עד שלעיתים נדמה שהכי מקורי יהיה לחזור אל תוך הקופסה ולברר מה חדש שם. אך בכל מקרה, כנראה שבתחום של , מה שיביא להצלחה תמיד יהיה מה שישלב נכון בין יצירתיות לעבודת שטח מאומצת מאוד.אז שיהיה בתוך הקופסה, מחוצה לה, או במקום אחר לגמרי אולי בכלל בקופסה אחרת שבה מוצר חדש שאף אחד אחר עוד לא חשב עליו.

 

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x