פתיחת עסק חדש

פתיחת עסק חדש

פתיחת עסק חדש | TRSolutionsמי שמעוניין לפתוח עסק יודע כי ישנם סיכונים לא מעטים, ולכן יש לתכנן את פתיחת העסק מראש ולהסתייע עם יועצים עסקיים ולעשות את כלל השיקולים הנדרשים לפני פתיחת עסק חדש. כסף הוא החמצן של כל בית עסק ולכן יש לדאוג כי הוא ימצא תמיג ולהימנע מלקיחת הלוואות, לפחות בהתחלה. ההון העצמי הוא חשוב ולכן ללא הון עצמי ראשוני, לא כדאי למהר ולפתוח את בית העסק.

 

כמו כן, כדאי לבדוק מי המתחרים שלכם לפני שתתחילו בשלבי פתיחת העסק על מנת שתוכלו לחשב את התחרות ואת המשאבים הנחוצים לכם לשיווק התחרותי מראש. את כל העבודה והמחקר - פילוח קהל הלקוחות וכתיבת תכנית עסקית מקצועית - תבצע לכם חברה שהיא יועצת עסקית לעסקים הנמצאים בתחילת דרכם, או לעסקים קיימים המעוניינים להתפתח.

 

סיוע במימון מבנקים וקרנות המדינה באמצעות חברות לייעוץ עסקי

המטרה העיקרית של העסק היא להצליח אך לפעמים צריכים מקורות מימון נוספים כאשר העסק נקלע לקשיים, או שיש צורך בתזרים מזומנים ממוקד. חברות לייעוץ עסקי מסייעות לבעלי העסקים שזה מכבר רק פתחו את העסק לקבל הלוואות משתלמות בבנקים שיש להם הסדר עם המדינה, כמו מקרנות שונות שהן בערבות המדינה. ייעוץ זה, לפני פתיחת עסק חדש, הינו חיוני, היות וחברות לייעוץ עסקי יעשו ככל שביכולתן לסייע לבעלי העסקים מאחר שהן רואות את הצלחת בעל העסק החדש כהצלחתן האישית. כך חברות אלו עושות לעצמן שם ומוניטין שמלווה אותן כבר שנים על בסיס אחוז הצלחתן לסייע להצלחת העסקים.

 

פתיחת עסק חדש בסיוע מקצועי של חברת TRS SOLUTIONS

גם אם יש לכם ניסיון קודם בניהול או פתיחת עסק חדש, תמיד כדאי שתתייעצו עם חברה המעניקה שירות כגון ייעוץ עסקי. הזמנים משתנים והתחרות בין בעלי העסקים העוסקים בתחום דומה, רק גוברת עם השנים. חברת TRSolutions תסייע לכם לקבל אסטרטגיה שיווקית ולתכנן צעדים כלכליים חכמים בזכות ניסיון רב השנים שלה וכדי שאתם תצליחו בגדול. הצוות  של TRSolutions מורכב מאנשים שהגיעו מתחומי הניהול, הפיננסיים הפיתוח  העסקי והשיווקי, ומכוונים את בעלי העסקים להצלחה כאשר הם עוקבים ומיישמים את הכללים שניתנו להם בתכנית העסקית. החברה זקפה לזכותה במשך השנים הרבה לקוחות שהצליחו בעסקים שפתחו והסתייעו בחברת  TRSolutions.

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x