פתיחת עסק עצמאי - מה חשוב לדעת?

פתיחת עסק עצמאי - מה חשוב לדעת?

פתיחת עסק עצמאי  מה חשוב לדעת? | TRSolutionsאנשים רבים כבר מעוניינים להשתחרר מעצם היותם שכירים ומגבשים תכנית לפתיחת מיזם, או פתיחת עסק עצמאי משלהם וכדי לעשות זאת, יש לדעת מה הם השלבים של פתיחת עסק חדש. ראשית, יש לדעת, כי המודל של העסק הינו לב העסק, כך שאם יש לכם איזו שהיא הברקה לפתיחת עסק ייחודי, יש לערוך "בדיקת כדאיות", כלומר, יש לקבל חוות דעת מחברת יעוץ עסקי על מנת שתוכלו לדעת האם העסק שעליו אתם חולמים עשוי יהיה להניב לכם את ההכנסה המצופה – כלומר, האם העסק בעל פוטנציאל.

 

השלב הבא - כתיבת תכנית עסקית

כל יועץ עסקי יאמר לכם כי יש לכתוב תכנית עסקית מקצועית לחזון העסק שלכם. יש לתכנן היטב את הצעדים העתידיים לקראת הקמת העסק – תכנון גיוס כספים באמצעות הלוואה, תכנון תזרים מזומנים, חישוב ההוצאות השוטפות של העסק, בניית תכנית שיווקית עבור פתיחת עסק עצמאי וכן, יש להכין לעצמכם מעין "רשת ביטחון" באמצעות חישוב סכום הכסף ההתחלתי שעליכם להשקיע להקמת העסק שלכם. 

קל לגייס כסף כאשר הוא נמצא- אך כשהוא לא, הדבר הופך להיות קשה. כל בעל עסק יודע שעליו לגייס מראש הון עצמי, מאחר שבחודשים האחרונים לקיומו של העסק ועד לשנה הראשונה לא יהיה ניתן לראות רווחים ממשיים, כי אם הוצאות רבות עד שהעסק יעמוד על רגליו ויתחיל להניב פירות. 

 

פתיחת עסק עצמאי: הסיוע היעיל והמקצועי  ב- TRS SOLUTIONS

ככל שתהיו חכמים או חריפים בתחום העסקים, עדיין כדאי לכם לקבל ייעוץ מקצועי מחברה אמינה אשר תסייע לכם בכל השלבים של פתיחת עסק עצמאי. מצד אחד, מדובר על הרגשה של טיפול בתינוק שזה עתה הגיח לעולם, אך מצד שני, ההוצאות הן רבות ויש להתכונן לכך מראש ולמצוא חברה אמינה ומקצועית, אשר תסייע לכם בכל השלבים של פתיחת העסק שלכם. חברת TRS SOLUTIONS, הינה חברת בוטיק שמעניקה ייעוץ עסקי בארץ ובחו"ל. החברה מסייעת ליזמים השונים עוד בתחילת דרכם והיא אף מסייעת לעסקים קיימים המעוניינים להתפתח עוד יותר.

בחברה שלנו מאמינים במעשים ולא בדיבורים, והצוות המקצועי של TRS SOLUTIONS יעשה הכל על מנת שתוכלו להגיע לתוצאות הרצויות שתהיינה מהירות יחסית. הצוות של החברה מונה אנשי מקצוע, אשר הם בעלי ניסיון רב בתחומי הניהול והפיננסיים וכן, בתחום שיווק ופיתוח עסקי. ההצלחה שלך היא ההצלחה של חברת TRS SOLUTIONS.
 

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x