3 דברים שחשוב לדעת על שיווק עסק חדש

3 דברים שחשוב לדעת על שיווק עסק חדש

שיווק עסק חדש כשמתחילים לשווק עסק חדש קשה מאוד לדעת במה כדאי להשקיע ובמה פחות כדאי להשקיע, ואם תשקיעו בהכל אתם עלולים למצוא את עצמכם מוציאים אלפי שקלים בחודש לחינם. שיווק עסק חדש הוא מלאכת מחשבת שיש לערוך לפי אסטרטגיה שיווקית מובנית היטב וכדאי מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע, אך בכל זאת בחרו מומחי חברת TRsolutions להביא בפניכם שלושה דברים שחשוב שיהיו לכם כדי לייעל את שיווק העסק החדש שלכם.

 

שיווק עסק חדש: אתר אינטרנט

כן, כל עסק זקוק לאתר אינטרנט, ורצוי להשקיע בבניית אתר מקצועי ולא לנסות לבנות אותו לבד על אחת מהפלטפורמות החינמיות שמאפשרות זאת, או אחת מאלה שמציעות בניית אתר בתשלום נמוך. האתר הוא כרטיס הביקור שלכם בעולם הדיגיטלי והוא חייב להיראות מקצועי ומעניין, ולתת לקהל היעד שלכם את המענה שהם זקוקים לו. ברבדים הפנימיים של האתר אמורה להיות אופטימיזציה למנועי החיפוש ומענה לפרמטרים טכניים אחרים שסביר להביח שלא תדעו לעשות לבד, או תעשו אותם באופן חלקי ואף שגוי. האתר הוא הבסיס לכל פעילות שיווקית דיגיטלית שתרצו לעשות והוא המקום אליו יגיעו הלקוחות הפוטנציאליים שלכם כשיחפשו מידע אודות התחום שלכם או אודות העסק שלכם. לאור כל זאת, האתר שלכם חייב להיות אפקטיבי ומקצועי.

 

נוכחות ברשתות החברתיות

הרשתות חברתיות, ובעיקר הפייסבוק, הן מכרה זהב שיווקי כאשר יודעים להשתמש בהן נכון. דף עסקי מאפשר חשיפה גבוהה לקהל היעד שלכם ותקשורת מיידית ובלתי אמצעית עם קונים פוטנציאלים ולקוחות קיימים. באיזה רשת חברתית עדיף להשקיע בשיווק עסק חדש אפשר להחליט לפי קהל היעד אליו אתם פונים, אך אל תוותרו על נוכחות ברשתות החברתיות ואל תוותרו על ניהול מקצועי של ערוץ השיווק הזה.

 

סרטונים

כל אנשי המקצוע בתחום השיווק מדברים בשנים האחרונות על ההעדפה הבולטת של הגולשים לצפות בסרטונים מאשר לקרוא חומר כתוב. אם אתם לא אוהבים להצטלם או לא עוברים מצלמה בצורה טובה תוכלו להיעזר באנשי מקצוע ואפילו פרנזטורים, אבל חשוב שיהיו לכם סרטוני שיווק והדרכה. את הסרטונים אפשר להעלות ישירות לפייסבוק או לאתר, או ליצור לעצמכם ערוץ יוטיוב. כאשר מדובר על שיווק עסק חדש סרטונים טובים יכולים להקפיץ את שיווק העסק באופן מיידי ולהפוך אותו למוכר במהירות רבה.

̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x