ייעוץ בהקמת עסק

ייעוץ בהקמת עסק

חולמים להקים עסק? לפניכם מאמרים מקצועיים עם טיפים שונים שכדאי לדעת לפני שתעשו את הצעד הראשון. אנו בחברת TRsolutions מציעים לכם ליווי בכל שלב, החל מתכנית שיווקית, דרך ייעוץ לעסקים קטנים ועד גיבוש אסטרטגיה עסקית מפורטת בדרך שלכם להצלחה.

 

 

 

פתיחת עסק חדש
מי שמעוניין לפתוח עסק יודע כי ישנם סיכונים לא מעטים, ולכן יש לתכנן את פתיחת העסק מראש ולהסתייע עם יועצים עסקיים ולעשות את כלל השיקולים הנדרשים לפני פתיחת עסק חדש. המומחים של TRSolutions מסבירים על הסכנות ועל המכשולים בפתיחת עסק חדש וכיצד ניתן לעבור א...
כתיבת תוכנית שיווקית
מוצר, שירות, רעיון עסקי, טובים ככל שיהיו אינם מספיקים בכדי לייצר לעסק לבדו היקף פעילות ולקוחות מספקים. לשם כך נדרש מהעסק לבצע שיווק ומכירות כל העת בכדי לעמוד ביעדיו העסקיים. לרוב, בעסקים זעירים וקטנים כלל אין פונקציה שיווקית ובעל העסק הוא זה אשר עושה...
האם אני יזם?
רבים מאיתנו חולמים להיות עצמאיים. "אני אנה...
שלבי טרום הקמת העסק
למרבית האנשים קיים חלום, להקים עסק משלהם ולא להיות תלוי כלכלית ותעסוקתית באף אחד. הדרך להקמת עסק משלכם רצופת קשיים, שאלות ובדיקות אך אפשרית בהחלט.
תכנית עסקית - מטרות, סוגים ומבנה כללי
תכנית עסקית היא הבסיס התכנוני של כל מיזם עסקי. הן בשלבי ההקמה לה חשיבות תכנונית והן לעסקים קיימים הרוצים להתרחב ולהתפתח לשווקים חדשים ו/או ככליי עבודה שונים על פי הצורך.
פתיחת עסק עצמאית – להפוך את החלום למציאות
פתיחת עסק עצמאית דורשת מחשבה ועבודה רבה, אך היא עשויה להיות מתגמלת ומשתלמת. חברות שונות מספקותשירותי ייעוץ שיוכלו לסייע לכם לתכנן את פתיחת העסק ולהפעיל אותו בצורה טובה יותר. הצוות המקצועי של חברת TRSolutionsכאן כדי לכם את כל המידע שאתם צריכים על פתיח...
שיווק עסק חדש – איך עושים זאת נכון?
החלטתם להגשים את החלום ולהקים עסק חדש משלכם, כבר חשבתם על רוב הפרטים הטכניים, אבל מה לגבי תחום השיווק והפרסום? בעולם המודרני לשיווק העסק יש חשיבות מכרעת להצלחתו, והצוות המקצועי של חברת TRSolutions כאן כדי לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על שיווק עסק...
חושבים על פתיחת עסק חדש?
חושבים על פתיחת עסק חדש? הגיע הרגע להפוך את החלום למציאות. אבל כמו בכל חלום גם כאן אתם נדרשים להתעורר ולהבין שהמציאות שונה מהחלום.
התנהלות נכונה מול הבנקים
התחרות בין הבנקים אחר הלקוחות גדולה משמעותית מבעבר לרבות התחרות על העסקים הקטנים והבינוניים. הבנקים הבינו שבסקטור זה פוטנציאל גדול לא פחות ממשקי הבית ולכן הקימו מסלולים ייעודיים לעסקים וקרנות שונות למתן הלוואות לעסקים ויזמים.
̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x