ייעוץ שיווקי

ייעוץ שיווקי

איך משווקים עסק חדש?
לאחר שעות של עבודה ולילות ללא שינה – הצלחתם להקים את העסק שלכם וכעת הגיע הזמן לשווק אותו לקהל הפוטנציאלי שלכם ולאסוף לעצמכם קהל לקוחות.
תוכנית שיווקית
כתיבת תוכנית שיווקית הינה חלק חשוב בתכנון השיווק של העסק שלנו. זוהי הנקודה בה אנו מתחילים במחשבה לפני המעשה, כך שננצל בצורה המירבית והמיטבית את המשאבים העומדים לרשותנו לצורך שיווק נכון, ממוקד שיטיב עם העסק שלנו.
3 דברים שחשוב לדעת על שיווק עסק חדש
כשמתחילים לשווק עסק חדש קשה מאוד לדעת במה כדאי להשקיע ובמה פחות כדאי להשקיע, ואם תשקיעו בהכל אתם עלולים למצוא את עצמכם מוציאים אלפי שקלים בחודש לחינם. שיווק עסק חדש הוא מלאכת מחשבת שיש לערוך לפי אסטרטגיה שיווקית מובנית היטב וכדאי מאוד להתייעץ עם אנ...
ייעוץ שיווקי – להישאר מאחורה זה לא עסק
תמיד חלמת לפרוץ את מחסום העסק הקטן? תהית על כל אלו שהצליחו והתעשרו? התבלטת עם עצמך מה עשית לא נכון? כנראה שהבעיה היא בשיווק של העסק שלך. המאמר הבא מכיל את כל הטיפים החשובים שצריך לדעתעל ייעוץ שיווקי, גלגל ההצלה של חברת TRSolutions לעסק שלך.
̋

חברת TRSolutions מסייעת ומייעצת לנו רבות לקידום עסקינו בארץ ובחו"ל בנושאי פיתוח עסקי ושיווק בדגש על חדירה לשווקים חדשים.

ממליץ בחום על הסתייעות בשירותי החברה."

Gonen Or Ben-Haim Founder & VP International marketing battery solution international Ltd
̋

 In the past 2 years we have been working with Mr. Tal Zucker with "TRSolutions" and I am very  happy to recommend his services. Some of his strong qualifications are: business development,  efficiency in managing a business and marketing.

 We will be happy to work with his team again in the future"

Ofir Badash, CEO, 101 Capital Investments LLC
̋

טל צוקר מלווה את בעל העסק בגובה העיניים ויש לו יכולת הבנה מהירה וחדה. במהלך תהליך הייעוץ התמקדנו בנקודות המפתח לפיתוח העסק תוך מתן דגש לראייה עסקית כוללת ופיתוח פתרונות אפשריים אשר יקדמו את העסק.
ממליץ לבעלי עסקים להיעזר בייעוץ של TRSolutions, בכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ובכדי לקדם את העסק לשלב הבא.

שי שאואט מנכ"ל חברת YoYo Media
x